Společnost Sony nabízí až 1 500 Kč na PlayStation® Store za nákup herních sluchátek INZONE

Společnost Sony nabízí až 1 500 Kč na PlayStation® Store za nákup herních sluchátek INZONE

Od 14. října do 14. listopadu 2022 získáte slevu na nákup na PlayStation® Store v hodnotě 1 500 Kč při nákupu herních sluchátek INZONE H9 a 750 Kč při na nákupu herních sluchátek INZONE H7.
 
Společnost Sony spouští tuto propagační kampaň ve spolupráci se společností Sony Interactive Entertainment (SIE). Nabídka se vztahuje na všechny nákupy u prodejců Alza.cz a CZC.cz, které se uskuteční v období od 14. října do 14. listopadu 2022. 
 
Nová řada INZONE přináší bezdrátová herní sluchátka, INZONE H9 s výdrží baterie 32 hodin a INZONE H7 s výdrží baterie 40 hodin. Oba modely jsou vybaveny ramínkovým mikrofonem, který lze vyklopit nahoru, čímž mikrofon ztlumíte. Tím usnadňují komunikaci s ostatními členy týmu při hraní.2 

INZONE H9 & INZONE H7

Membrány sluchátek INZONE H9 a INZONE H7 byly vyvinuty na základě zkušeností společnosti Sony s technologiemi v této oblasti a mají jedinečný tvar, který umožňuje sluchátkům produkovat přesné vysokofrekvenční zvuky i silné nízké frekvence pro pohlcující herní zážitek.

Vlastnosti herních sluchátek INZONE:

• INZONE H9: bezdrátová sluchátka s potlačením okolního hluku: přesná detekce cíle s technologií 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilou technologií pro lepší akustiku. Hrajte celé hodiny díky pohodlnému hlavovému mostu a náušníkům, potlačení okolního hluku a režimu Ambient Sound Mode. 32hodinová výdrž baterie a 10minutové rychlonabíjení, které zajistí nabití až na 1 hodinu hraní.

• INZONE H7: bezdrátová herní sluchátka: přesná detekce cíle s technologií 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilou technologií, která optimalizuje akustiku. Hrajte celé hodiny díky pohodlnému hlavovému mostu a náušníkům. 40hodinová výdrž baterie a rychlonabíjení, které za 10 minut nabíjení zajistí až 1 hodinu hraní.

K dispozici je nová aktualizace firmwaru

Společnost Sony také oznámila aktualizaci firmwaru pro herní sluchátka INZONE H9 a H7, kterou si zákazníci mohou bezplatně stáhnout a nainstalovat od 13. října 2022. Tato aktualizace firmwaru zlepšuje kvalitu zvuku hlasových příkazů odesílaných protistraně (zlepšení kvality mikrofonu), takže vás osoba, se kterou hovoříte během hraní, uslyší ještě zřetelněji.

Zdroj informací

Sony a NejBusiness.cz

Datum

17. října 2022

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

DoporučujemeFacebook

Page generated in 1.3474 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál